6 اکسسوری که هر زن و مردی باید داشته باشند

6 اکسسوری که هر مردی باید داشته باشد

آیا تا به حال فکر کرده‌اید که چرا برخی از افراد وقتی در جمع حاضر می‌شوند، در بین جمعیت می‌درخشند؟

طوری که فکر می‌کنید آنها مهره مار دارند.

شاید تاحالا متوجه نشده‌اید کهقضیه  چیست.

تمام مردان و زنانی که اعتماد به نفس بالاتری دارند، یک چیز مشترک بین خودشان دارند – آنها به یک سری جزئیات اهمیت بیشتری می‌دهند. اکسسوری‌ های کوچک سبک خود را به سطح دیگری ارتقا می دهند.

در مقاله امروز ، شما قصد پیدا کردن برخی از اکسسوری‌های مردانه و زنانه را دارید که باعث برجسته شدن شما در میان جمعیت می شود و به شما کمک می کند تا بهترین لباس اتاق باشید.

 

لوازم جانبی کلاسیک شماره 1 – عینک آفتابی

قرن هاست که عینک آفتابی وجود دارد ، بنابراین جای تعجب نیست که آنها یک لوازم جانبی کلاسیک مردانه محسوب می شوند.

تاریخ استفاده از عینک آفتابی به دوران ماقبل تاریخ است. البته ، آنها به نظر عینک های آفتابی امروزی نمی رسیدند ، اما همان هدف امروز را داشتند – محافظت از چشم پوشنده در برابر آفتاب.

با گذشت زمان ، تکنولوژی پیشرفت کرد. و با این کار مدل های مختلفی از عینک آفتابی ارائه شده است ، بنابراین در صورت انتخاب مدل های مناسب می توانید چشمان خود را ایمن نگه دارید و  جذاب تر به نظر برسید .

شما گزینه های زیادی دارید – از جمله Aviators ، Wayfarers ، Clubmasters ، چند مورد را نام ببرید.

اما آیا می دانید که باید عینک آفتابی مناسب فرم صورت خود را بخرید؟ از نمودار زیر استفاده کنید تا از عینک آفتابی مناسب خود مطلع شوید!

مشاهده و خرید عینک آفتابی

عینک آفتابی برای مردان در اینفوگرافیک قرار دارد

 

لوازم جانبی کلاسیک شماره 2 – ساعت مچی

در دنیای فناوری ، ساعت مچی اغلب نادیده گرفته می شود.

به هر حال ، تنها کاری که ساعت ها انجام می دهند این است که زمان را به شما بگویند ، درست است؟

در عوض ، می توانید با استفاده از تلفن خود زمان را بررسی کنید ، به ایمیلی که دریافت کرده اید پاسخ دهید ، در شبکه های اجتماعی پیمایش کنید و 30 دقیقه از روز خود را هدر دهید.

تفاوت را ببین؟ تلفن ها بیشتر و بیشتر اعتیاد آور می شوند ، به همین دلیل ساعت ها با انتقام باز می گردند. آنها هدف عملکردی را برای گفتن زمان به شما ارائه می دهند ، و این در مورد آن است.

و اگر درست انجام شود ، می توانند 10 برابر بهتر به نظر برسند. شما مانند یک بزرگسال به نظر می رسید ، که به طور خودکار بدین معنی است که شما گند خود را جمع کرده اید. و راستش را بخواهید ، من تاکنون هیچ زنی را ملاقات نکرده ام که پسری را نخواسته که گه هایش را با هم داشته باشد.

دقیقاً مانند عینک های آفتابی ، ساعت های متنوعی نیز می توانید برای مجموعه خود انتخاب کنید. غواصان ، ساعت های لباس ، کرنوگرافها – شما آن را نامگذاری کنید. اگر شما می خواهید برای کشف سبک ساعت های مختلف، شما می توانید از  5 سبک سازمان دیده بان هر مرد باید بدانید.

ساعت مونتا کلاسیک

یک ساعت بی انتها می تواند نسل به نسل منتقل شود.

مشاهده و خرید ساعت مچی

لوازم جانبی کلاسیک شماره 3 – گتر گردن

من می دانم که احتمالاً به چه چیزی فکر می کنید. چه جهنمی ، درست است؟ چگونه می توان یک گتر گردن یک وسیله جانبی بی انتها باشد؟

خوب ، چطور در مورد این واقعیت که ورزشکاران حرفه ای در سراسر جهان ، در انواع آب و هوای مختلف ، از دهانه گردن برای محافظت از صورت و گردن خود در برابر سرما یا گرمای هوا استفاده کرده اند.

بازیکنان فوتبال ، فوتبالیست ها ، جوگیرها و بسیاری دیگر از این لوازم جانبی برای عملکرد آن استفاده کرده اند.

اما ، به خصوص در دوران دیوانه وار که در آن زندگی می کنیم ، حفظ امنیت ضروری است.

به همین دلیل گترهای گردنی به عنوان ماسک صورت نیز عمل می کنند.

مطالعه 2020 توسط انستیتوی ملی ایمنی و بهداشت شغلی (بخشی از مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های ایالات متحده) نشان داد که گتر گردن و ماسک های منظم صورت می توانند به طور قابل توجهی از دفع ذرات آئروسل تنفسی هنگام سرفه جلوگیری کنند و از ابتلا به این بیماری جلوگیری کنند. ویروس.

این مطالعه نشان داد که یک گتر تک لایه 47٪ و یک گتر دو لایه 60٪ از ذرات ویروس را در حین آزمایش مسدود می کنند.

و حتی اگر برای همیشه مجبور به ماسک زدن صورت نباشیم ، به دلیل اهداف ورزشی و پزشکی ، گتر گردن بخشی از لوازم جانبی کلاسیک مردانه خواهد بود.

 

لوازم جانبی کلاسیک شماره 4 – جواهرات

به زبان ساده جواهرات قطعه ای تزئینی است که شما آن را روی دستها یا دور گردن خود می گذارید تا خوب به نظر برسد.

انگشترها ، دستبندها ، دکمه های سر دست و گردنبندها از محبوب ترین ها برای مردان هستند ، حتی اگر بسیاری از “مردان واقعی” می گویند که جواهرات زنانه است.

از طرف دیگر ، می دانید که اگر به درستی دستبند یا یک جفت دکمه سر دست را بچرخانید ، زنان به شما تعارف می  کنند.

و این واقعیت را فراموش نکنیم که انگشترها قرن ها یک نماد وضعیت بوده اند. پادشاهان انگشتر ، سلطنتی انگشتر و پاپ ها انگشتر می بستند.

مسئله این است که بسیاری از مردان نمی دانند  چگونه  از جواهرات استفاده کنند و اشتباهات زیادی مرتکب شوند. اگر می خواهید از این اشتباهات جلوگیری کنید ، مطمئن شوید که  7 اشتباه طلا و جواهر در مردان را بررسی کنید .

فروشگاه استیل دستبند جواهرات مردانه

استفاده از جواهرات مناسب لباس شما را افزایش داده و باعث جذابیت بیشتر شما می شود.

 

لوازم جانبی کلاسیک شماره 5 – میدان جیبی

کت و شلوار کت و شلوار بدون مربع جیبی کامل نیست. از هر مردی که حتی کوچکترین دانش در مورد این موضوع دارد ، س Askال کنید و همه آنها همان حرف را خواهند زد – این در هر لیست لوازم جانبی کلاسیک مردانه است.

در واقع ، مربع های جیبی بارها و بارها ثابت کرده اند که واقعاً یک لوازم جانبی کلاسیک بی انتها هستند.

مربع های جیبی گسترده ای است که می توانید انتخاب کنید. رنگهای جامد ، الگوهای کوچک یا الگوهای بزرگ و بلند. فراموش نکنید که با مربع های جیبی خود لذت ببرید و آنها را به عنوان قطعه جلب توجه در لباس خود تبدیل کنید.

اگر می خواهید یک استاد مربع جیبی باشید که روزانه تعارفات  خود را از انتخاب های خود دریافت می کند  ،   برای اطلاعات بیشتر و الهام بخش نحوه شروع پوشیدن یک میدان جیبی را بررسی کنید!

مربع های جیبی

حتما با سبک ها و رنگ های مربع جیبی خود لذت ببرید!

 

اکسسوری کلاسیک شماره 6 – کلاه مردانه

لباس سر هرگز از مد نمی افتد. من می دانم که به نظر می رسد امروزه مردان از کلاه های کلاسیک استفاده نمی کنند. متأسفانه این درست است. آنها بیشتر اوقات کلاه بیس بال می پوشند ، اما هنوز هم چیزی را روی سر خود قرار می دهند.

چرا؟ آفتاب داغ ، باد سرد ، موهای کثیف ، شاید کمی مو کمتر. مردان برای پوشیدن کلاه انواع دلایل عملکردی دارند. کلاه ها مانند روسری ها  وظیفه ای دارند که انجام می دهند ،  به همین دلیل همیشه با ما خواهند بود.

می خواهید برجسته شوید؟ قالب امروز را بشکنید و برخی از لباسهای کلاسیک را امتحان کنید نگران نباشید ، شما هنوز هم می توانید یک روش مفید برای پوشیدن آن پیدا کنید. بیرون گرم؟ آیا می خواهید از خورشید محافظت کنید؟ یک فدورای نی را امتحان کنید  !

وقتی هوا سرد است (که اغلب اوقات… من در ویسکانسین زندگی می کنم) ، من یک کلاه صاف و پشمی سیاه می پوشم  . بسیار شیک تر از کلاه بیس بال است و گرمتر نیز. شما همیشه می توانید راهی برای پوشیدن شیک کلاه پیدا کنید.

اگر می خواهید درباره سبک های کلاه کلاسیک بیشتر بدانید ، اینجا را کلیک کنید تا  9 سبک کلاه کلاسیک برای انسان مدرن را کشف کنید .

سبک های کلاه

مشاهده و خرید انواع کلاه

خلاصه

آقایان ، در اینجا لیستی از لوازم جانبی مناسب مردانه کلاسیک را برای بهار 2021 در اختیار شما قرار داده است. برخی از اینها را که احتمالاً می دانید ، ممکن است کمی تعجب آور باشد.

اطمینان حاصل کنید که با لوازم جانبی خود لذت ببرید ، آنها را با اطمینان از بین ببرید و به طور خودکار 10 برابر جذاب تر به نظر می رسید.

در مورد نحوه استفاده از جواهرات نکات بیشتری لازم دارید؟ راهنمای من را در مورد چگونگی پوشیدن جواهرات مانند یک بدبنس ببینید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.