حلقه و معنی انداختن حلقه در هر انگشت دست – معنی انگشتر در انگشت اشاره – معنی حلقه در انگشت اشاره – معنی انگشت وسط چیست

حلقه ها و معانی آن‌ها

حلقه و معنی انداختن حلقه در هر انگشت دست | حلقه ها و معانی آن‌ها

معنی انداختن حلقه در هر انگشت دست - حلقه در انگشت اشاره - معنی انگشت وسط چیستاکثر افراد اطلاعات زیادی در مورد آداب و رسوم دقیق استفاده از انگشترها و انداختن حلقه در انواع انگشتان مثل معنی انگشتر در انگشت اشاره و معنی انگشت وسط چیست ندارند.
مشکلی نیست……
چون اگر این مطلب را می‌خوانید در عرض 5 دقیقه بیشتر از آنچه 95٪ از مردم در مورد حلقه ها و ارتباط آنها با انگشتان مختلف می دانند بیشتر خواهید آموخت.

به هر حال
خوب … شروع می کنیم!
در مورد جواهرات به طور خاص انگشترها آداب و رسوم زیادی وجود دارد.

حلقه‌ها به شما این امکان را می دهند بدون گفتن کلمه ای در مورد خودتان اطلاعاتی به افراد دیگر بدهید. اگر برای معنی انگشت وسط چیست به این مقاله مراجعه کرده اید به شماره 3 با تیتر حلقه در انگشت وسط مراجعه کنید 🙂

 

از طریق انگشتر حلقه می‍توان افراد دیگر را متوجه کرد که شما مجرد نیستید (متاهلید).

یا اینکه شما فرهنگی دارید که از نمایش ثروتتان بر روی دست خود نمی ترسید.

برای تماشای فیلم معنی انداختن حلقه در هر انگشت دست در YouTube اینجا کلیک کنید.

حلقه‌ها و معنی انداختن حلقه | انگشترتان را روی کدام انگشت بیندازید | حلقه ها و معانی آن‌ها | معنی انگشت وسط چیست

  

1. انداختن حلقه در دست چپ یا راست؟

در اکثر مواقع، هیچ قانون ثابتی در مورد اینکه انگشتر (های) خود را روی کدام دست می اندازید وجود ندارد.

انگشتر نامزدی و حلقه‌های عروسی استثنا هستند – در بسیاری از سنت های فرهنگی خاص وجود دارد.

 

اگر راست دست هستید، دست فعال یا دست دهنده ی شما دست راست و دست چپتان دست گیرنده یا غیرفعال شماست. اگر چپ دست هستید، دست فعال یا دست دهنده ی شما دست چپ و دست راست تان دست گیرنده یا غیرفعال شماست. انداختن انگشتر در دست غالب یا برتر به فرآیند افکار آگاهانه ی شما مربوط است و انداختن انگشتر در دست دیگر، به شخصیت شما ربط دارد. دست برتر یا غالب شما اغلب در نشان دادن بخش زیادی از شخصیت شما نسبت به دست دیگرتان، بارزتر و شاخص تر است.

 

انگشتر خود را به دست چپ بیندازیم یا راست؟ - حلقه در انگشت اشاره - معنی انگشت وسط چیست
انگشتر خود را به دست چپ بیندازیم یا راست؟

 

به عنوان مثال، اکثر مردان ایرانی حلقه ازدواج خود را بر روی انگشت حلقه سمت چپ خود می اندازند، اما مردی که در یک کلیسای ارتدکس شرقی ازدواج کرده است می تواند به جای آن از دست راست استفاده کند. و استفاده از حلقه نامزدی در مردان به قدری نادر است که هیچ سنت خاصی برای آن وجود ندارد.

برخی از مدارس یا سازمان ها ممکن است قوانینی در مورد چگونگی استفاده از انگشترهای شما داشته باشند (در این صورت به شما گفته می شود)، اما اکثر آنها این امر را به عهده اعضای سازمان خود می گذارند.

بنابراین برای انداختن حلقه و انگشتر، نگران قوانین دست راست و دست چپ نباشید. تا آنجا که نمادگرایی پیش می رود، دست راست به طور کلی به عنوان دست “فیزیکی” شناخته می شود – فعال و غالب که بیشتر حرکات شما را انجام می دهد. دست چپ به عنوان دست “ذهنی” تصور می شود، نماینده شخصیت و اعتقادات شما است.

بدون تعجب، این موارد براساس دیدگاه یک راست دست به جهان است. یک مرد چپ دست ممکن است شخصاً صلاح بداند که حلقه خود را در دست راست بیندازد. بنابراین به شما بستگی دارد که حلقه‌تان را در کدام دست بندازید.

 

معنی انداختن حلقه در انگشت کوچک - حلقه در انگشت اشاره - معنی انگشت وسط چیست
معنی انداختن حلقه در انگشت کوچک

1. حلقه در انگشت کوچک

این انگشت غالباً اولین انتخاب برای هر مردی است که می خواهد انگشتر بیندازد.

حلقه های Pinky دارای مزایای مختلفی هستند: آنها در اکثر فرهنگ ها ارتباط مذهبی یا فرهنگی ندارند (برخلاف انگشت حلقه) و مانند انگشترهای انگشت سوم، به انگشت اشاره برخورد نمی کنند و با آنها تداخل ندارند.

همچنین این انگشت، حلقه را کمی از بدن شما دور می کند، و آن را بیشتر چشم نواز می کند. در نتیجه، حلقه های Pinky به عنوان یکی از “شلوغ ترین” یا پرزرق و برق ترین طرح ها هستند.

افرادی که نمادگرایی مربوط به طالع بینی یا کف بینی را دوست دارند، انگشت کوچک را با هوش و اقناع مرتبط می کنند. در علم ستاره شناسی این انگشت نماد سیاره عطارد می باشد، که (به دلایل واضح) با عنصر جیوه در ارتباط است، بنابراین شما در اینجا قرار نیست یک حلقه از فلز مربوطه داشته باشید – جیوه در دمای اتاق در حالت مایع است و برای انسان بسیار سمی می باشد.

 

مشاهده و خرید انواع لباس زنانه

 

معنی انداختن حلقه در انگشت چهارم - حلقه در انگشت اشاره
معنی انداختن حلقه در انگشت چهارم

2. حلقه در انگشت چهارم (حلقه)

بسیاری از افراد حلقه خود را در انگشت چهارم دست چپ که به آن انگشت حلقه می گویند، می اندازند اما در بسیاری از کشورها انداختن حلقه در دست راست هم مرسوم است. دلیل انداختن حلقه ازدواج در انگشت چهارم دست چپ این است که از این انگشت رگ مخصوصی می گذرد و مستقیما به قلب وارد می شود که این رگ را رگ عشق می گویند. افرادی که رابطه جدی با یکدیگر برقرار کرده و افرادی که می خواهند نشان دهند که پای عشق شان می ایستند، حلقه را در انگشت چهارم خود می اندازند. این افراد بسیار احساسی و وفادار هستند و توانایی تدریس را بهتر از دیگران دارند و به خوبی مشکلات دیگران را حل و فصل می کنند.

در علم ستاره شناسی به انگشت حلقه، آپولو می گویند که آپولو الهه آفتاب است و این امکان را به شما می دهد که تبدیل به آفتاب درخشانی از نبوغ و خلاقیت شوید. اگر می خواهید در کارهای مختلف خلاقیت و نبوغ داشته باشید، انگشتر را در انگشت حلقه بیاندازید.

 

در ایران، ایالات متحده و بیشتر آمریکای شمالی و جنوبی، انگشت حلقه معمولاً با نماد ازدواج در ارتباط است: انگشت چهارم راست نشانگر نامزدی است، در حالی که انگشت چهارم سمت چپ نشان دهنده ازدواج است.

تقریباً همه مردان برای حلقه های ازدواج / نامزدی خود یک حلقه طلا یا نقره ساده انتخاب می کنند. یک حلقه بزرگ با یک نگین یا طرح سه بعدی روی آن بسیار بعید است که برای چیزی در رابطه با وضعیت تأهل شما گرفته شود.

این بدان معنا نیست که مردم گاهی اوقات از چیزهای خیلی عجیب و هنری به عنوان حلقه ازدواج استفاده نمی کنند، اما این یک عرف فرهنگی نیست. یک انگشتر تزئینی مشخص روی انگشت چهارم احتمالاً انگشتر عروسی یا نامزدی در نظر گرفته نمی شود، احتمالاً حلقه فلزی ساده یا یک حلقه کوچک با همان نقش و نگارهای مشابه وجود داشته باشد.

از نظر نمادین، ​​انگشت حلقه با ماه، خلاقیت و زیبایی زمین و همچنین ارتباط آشکاری با روابط عاشقانه ارتباط دارد. فلز ماه نقره ای است و باعث می شود که انگشترهای نقره انتخاب طبیعی برای حلقه های غیر ازدواج باشد که روی انگشت چهارم انداخته می شود.

 

مشاهده و خرید انواع لباس زنانه

 

معنی انداختن حلقه در انگشت وسط چیست؟ - حلقه در انگشت اشاره
معنی انداختن حلقه در انگشت وسط چیست؟

3. حلقه در انگشت وسط

به غیر از ژست آشکار دست و اینکه معنی انگشت وسط چیست انگشت وسط بزرگترین و جسورترین انگشت شما است.

انداختن حلقه روی انگشت وسط به طرز شگفت انگیزی غیر معمول هست – تا حدی دلیل آن این است که در مجاورت انگشت اشاره است و هر چیز بزرگی می تواند مانعی برای خوب انجام دادن کارهای دستی باشد. اگر انگشتر خود را روی انگشت وسط خود می اندازید بهتر است کوچک و ساده باشد.

با این اوصاف، بسیاری از افرادی که برای اولین بار از انگشتر استفاده می کنند ممکن است با انگشت وسط احساس راحتی بیشتری داشته باشند، صرفاً به این دلیل که اگر احساس خود محوری، محکم و صریحاً “مردانه” داشته باشید. اگر ایده حلقه Pinky شما را متعجب می کند و نمی خواهید با حلقه عروسی / نامزدی ایجاد سردرگمی کنید، معنی انگشت وسط یک پیش فرض مطمئن است.

به دلیل موقعیت مرکزی، معنی انگشت وسط نمادی از تعادل و مسئولیت پذیری و زیباپسندی می باشد و با زحل در ارتباط است. از آنجا که فلز زحل سرب است، فلزات خاکستری ساده مانند فولاد گزینه های رایج انگشت میانی هستند.

 

مشاهده و خرید انواع لباس مردانه

 

 

معنی انگشت وسط چیست:

معنی انگشت وسط چیست؟ در فرهنگ غربی، نشان دادن انگشت وسط یا انگشت میانی به کسی، یک ژست دستی مستهجن است و حکم فحش دارد. این ژست حاکی از نارضایتی و نفرت متوسط تا شدید است و معنای آن تقریباً معادل  ف.ا.ک.ی.و  است. این ژست با نشان دادن پشت دستی که فقط انگشت میانی آن راست شده انجام می‌شود، گرچه در برخی جاها بجای این انگشت، از انگشت شست استفاده می‌شود. تاریخ این ژست به یونان باستان برمی گردد و در روم باستان نیز استفاده شده است. حتی در جنگ ها این انگشت را قطع میکردند تا فرد نتواند بااسلحه شلیک کند و کسانی که هنوز این انگشت را داشتند در جنگ به دشمنان خود نشان میدادند کنایه از اینکه هنوز توانایی شلیک دارم.

 

بخش معنی انگشت وسط چیست در این مقاله بنا به درخواست های زیادی که کاربران در مورد معنی انگشت وسط چیست داشتند به مقاله اضافه شده است.

 

 

معنی انداختن حلقه در انگشت اشاره چیست؟ - حلقه در انگشت اشاره - معنی انگشت وسط چیست
معنی انگشتر در انگشت اشاره چیست؟

4. معنی انگشتر در انگشت اشاره

هر چیزی که می خواهید به طور مکرر و تاکیدی در حرکات خود استفاده کنید، می تواند با انگشت اشاره باشد. به اندازه چشمگیری انگشت شست و حلقه جدا نیست، اما برجستگی آن در مهارت اصلی دستی ما آن را قابل توجه می کند.

انگشت اشاره در اختر شناسی سیاره مشتری است که نمادی از قدرت، رهبری و اقتدار است. فلز مشتری قلع است که حلقه های زیادی از آن ساخته نشده است، اما رنگ های روشن نقره ای برای انگشت اشاره یک انتخاب طبیعی است.

قرار دادن انگشتر در انگشت اشاره، نشانه اعتماد به نفس، مدیریت و رهبری در بخش اجرایی از لحاظ روحی و روانی است پس از انگشتر در انگشت اشاره استفاده نمایید تا اعتماد به نفس شما را بالا رود و تسلط بیشتری بر زندگی خود، به خصوص بخش های عاطفی و روانی مثل ارتباط با دیگران داشته باشید.

 

 

 

معنی انداختن حلقه در انگشت شست چیست؟ - حلقه در انگشت اشاره - معنی انگشت وسط چیست
معنی انداختن حلقه در انگشت شست چیست؟

5. حلقه در انگشت شست

برخی افراد انگشتر یا حلقه خود را در انگشت شصت خود می اندازند، ممکن است با دیدن این افراد که از فرهنگ متعارف آمریکای شمالی استفاده می کنند کمی حس عجیب به شما دست بدهد. اما در واقع این کار در سراسر جهان رایج هستند.

در بیشتر جوامع، انگشت شست نشانه ثروت یا نفوذ است، و کسانی که انگشتر خود را در انگشت شست خود می اندازند، تمایل به شجاعت و جایگاه رفیع اجتماعی فرد دارند تا این را منعکس کنند.

انگشت شست نیز اغلب انتخاب طبیعی کسانی است که می خواهند چند انگشتر را روی یک دست بیندازند زیرا حداقل تا حدودی از بقیه دور است. حلقه ازدواج بعلاوه انگشت حلقه یا انگشت وسط می تواند از نظر بصری و جسمی کاملاً شلوغ شود، در حالی که انگشت شست به همه جو خاصی می بخشد.

حرکات انگشت شست با تعامل و دوستی همراه است (فکر کنید “انگشت شست”).

انگشتری بیندازید که دوست دارید مردم آن را دوست داشته باشند – بزرگ و چاق و چله خوب است، اما هیچ چیز فوق العاده شیطانی و گران به نظر نمی رسد. انگشتری که برای انگشت شست انتخاب می کنید، بزرگتر از اکثر حلقه‌ها خواهد بود، بنابراین اگر طراحی فوق العاده هم داشته باشد، خیلی بزرگ به نظر می رسد که دست شما را به سمت پایین می کشد. آن را بولد اما ساده نگه دارید.

انگشت شست نماد ستاره شناسی ندارد، اما در افسانه های کلاسیک (و پزشکی پیش علمی) اعتقاد بر این بود که این یک شاخصه از شخصیت است: انگشتان شست صاف و قوی به معنای یک شخصیت با اعتبار بود، در حالی که کج و کوله ها به عنوان نشانه ای از شر بودن یا عدم صداقت.

 

 

مشاهده و خرید انواع لباس مردانه

 

 

معنی حلقه در هر انگشت – حداکثر تعداد انگشترهایی که می توانید استفاده کنید چقدر است؟

این به حلقه ها بستگی دارد. به طور کلی، شما بیش از یک انگشت، حلقه نمی اندازید، اما می توانید از چیزهایی مثل انگشتر چهارتایی استفاده کنید.

اما با فرض اینکه فقط یک حلقه در هر انگشت، دو یا سه حلقه در هر دو دست بیندازید، خیلی چشمگیر خواهد بود – خیلی فراتر از آن برویم شما سوژه خوبی برای فقط کاریکاتور هستید.

در اغلب اوقات، شخصیت و نوع برخوردتان با افراد بهتر از یک حلقه پررنگ در یک دست، شما را به دیگران نشان می دهند و نه هیچ چیز دیگری، یا اگر موضوع مهم باشد، چیزی بهتر از یک حلقه ازدواج ساده نیست.

با دانستن این مطالب شما می‌توانید با داشتن اطلاعاتی چند از این قبیل، از خصوصیات رفتاری و تا حدودی از شخصیت فرد مقابل خود مطلع شوید.

 

 

________________________________________________________

پست های مرتبط:

هر آنچه در مورد عطر باید بدانیم | روش انتخاب، تست و خرید عطر، بهترین عطر

بهترین کفش ورزشی / هیبرید کفش مجلسی مردانه؟ چگونه در کفش های کتانی لباس عالی به نظر برسیم

بهترین ادکلن مردانه سال 2021

رنگ در لباس مردانه | کت و شلوار مردانه Navy Blue

راهنمای انتخاب شلوار جین مناسب

نظرات بسته شده است.