15 برند آرایشی طبیعی و ارگانیک که باید بشناسید

15 برند آرایشی طبیعی و ارگانیک که باید بشناسید

در سال های اخیر ، محصولات ارگانیک محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند. اعم از غذا ، مراقبت از پوست یا آرایش ، مصرف کنندگان بیشتر از آنچه در بدن و بدن خود می گذارند مراقبت می کنند. فرورفتن مواد شیمیایی تند و زننده و جایگزینی آنها با خیرهای طبیعی روند جدیدی است و مارک ها توجه می کنند. هرچند خیلی دور سخت بود که شما حتی به یافتن تعداد انگشت شماری از محصولات آرایشی و بهداشتی ارگانیک سخت بپردازید ، اما امروزه موارد زیادی برای انتخاب وجود دارد. تنها چیزی که باید بدانید این است که کجا باید نگاه کنید ، و به زودی به بهترین مارک های طبیعی و ارگانیک موجود آشنا خواهید شد.

 

مرتبط: 10 بهترین مارک آرایشی وگان برای دوستداران دوستدار حیوانات

مطالب نشان می دهد 

1. W3ll People

W3ll People توسط یک آرایشگر نخبه  ، متخصص پوست و زیبایی و یک کارآفرین در آغوش درخت  تاسیس شده است ، مارکی است که از تجربه ، دانش و تعهد برخوردار است. ایده آل برای خانم هایی که هم به آرایش طبیعی و هم به مواد طبیعی علاقه دارند ، W3ll People فرمول های چاپلوس ساخته شده با مواد غنی و دوستدار پوست را ارائه می دهد. 

 

فروشگاه W3ll افراد

 

2. اینیکا

وقتی صحبت از آرایش طبیعی می شود ، اینیکا به یک نیروگاه جهانی تبدیل شده است. مارک ارگانیک معتبر برنده چندین جایزه لوازم آرایشی است و به طور مداوم ثابت می کند که در هنگام انتخاب طبیعی نیازی به مصالحه با کیفیت نیست.

 

فروشگاه Inika Organic

 

3. زیبایی ایلیا

ILIA با هر محصول با مارک اخلاقی و پایدار ، از گیاهان دارویی ارگانیک معتبر برای تغذیه و جوان سازی پوست پر شده است. در حالی که هر نوع آرایش ارائه شده با کیفیت و مناسب پوست است ، چوب های چند منظوره و تهویه کننده لب های رنگی این برند تنها دلیل خرید این برچسب باورنکردنی است.

 

فروشگاه ایلیا زیبایی

4. 100٪ خالص

100٪ Pure یک مارک تجاری است که ماموریت دارد سالم ترین مواد آرایشی را با بالاترین کیفیت مواد تشکیل دهد. محصولات ارگانیک این برند که از مواد غنی از مواد مغذی پر شده است ، ضمن بهبود سلامت پوست ، عیوب را پوشانده و پوشش می دهد. طیف وسیعی را نه تنها برای آرایش میوه های رنگ شده بلکه برای مراقبت از پوست و موهایش نیز خریداری کنید.

 

فروشگاه 100٪ خالص

 

5. تاتا هارپر

تاتا هارپر 100٪ طبیعی و غیر سمی است ، برچسب تفاوت آن با سایر مارک های زیبایی را دارد. برخلاف بسیاری از مواد آرایشی مملو از مواد شیمیایی که در حال حاضر موجود است ، محصولات مراقبت از پوست و آرایش این برند با استفاده از فناوری پیشرفته و مواد آلی تولید می شود.

 

فروشگاه تاتا هارپر

 

6. جین ایردیل

جین ایردیل ، که بیشتر به دلیل پودرهای چند منظوره شناخته می شود ، یک برند زیبایی است که به زیبایی و احساس خوب مشتریان متعهد است. اگرچه محصولات معدنی این برند را نمی توان ارگانیک دانست زیرا از گیاهان مشتق نشده اند ، اما کاملاً طبیعی هستند.

 

فروشگاه جین ایردیل

 

7. دکتر هاوشکا

دکتر هاوشکا و شرکت مادرش ، والا از سال 1935 پیشگام مراقبت از پوست طبیعی بوده اند. امروزه این مارک محصولات آرایشی طبیعی و ارگانیک از جمله مجموعه آرایش های استثنایی را ارائه می دهد.

 

فروشگاه دکتر هاوشکا

8. زیبایی ارگانیک بخار

Vapor Organic Beauty با ترکیب خطوط مراقبت از پوست و آرایش ، محصولات با عملکرد بالا و مواد کاملاً خالص را ارائه می دهد. این برند برنده جایزه به لطف Fine Art Infused Color و محصولات چند منظوره آرزو ، حتی فرقه ای نیز در آن ایجاد شده است.

 

فروشگاه زیبایی آلی بخار

 

9. لوازم آرایشی گابریل

گیاهخواری ، بی رحمی ، بدون گلوتن و طبیعی ، Gabriel Cosmetics همه جعبه ها را تیک می زند. این برند که در زیبایی آلی پیشتاز است ، محصولات عالی مراقبت از پوست برای بزرگسالان ، صابون ها و شامپوها را نیز برای کودکان ارائه می دهد.

 

فروشگاه لوازم آرایشی گابریل

 

10. گیاهخواران گیاهخوار

Herbivore Botanicals چیزهای فراتر از فقط بسته بندی شیک ارائه می دهد. محصولات این شرکت آرایشی و بهداشتی با مواد طبیعی طبیعی و همچنین بسیاری از مواد آلی مجاز تأسیس می شوند. گرچه شما در اینجا آرایش رنگی خود را پیدا نخواهید کرد ، اما مراقبت از پوست ، نرم کننده های لب و سایر موارد خارق العاده خواهید یافت.

 

فروشگاه گیاهان دارویی گیاهخوار

11. RMS Beauty

RMS Beauty نام مهمی است که باید در دنیای لوازم آرایشی طبیعی و ارگانیک بدانید. مارک مورد علاقه خود به استفاده از موادی که نه تنها سمی نیستند بلکه باعث بهبود و تغذیه پوست می شوند به خود می بالد. هنگام پوشیدن این مارک آرایشی می توانید انتظار محصولات خالص با پایان های روشن را داشته باشید.

 

فروشگاه RMS زیبایی

 

12. کجائر ویس

Kirsten Kjaer Weis ، آرایشگر ، پس از کشف اینکه محصولات موجود آرایشی ارگانیک قادر به دستیابی به همان نتایج مشابه محصولات سنتی و شیمیایی نیستند ، برچسب خود را ایجاد کرد. این مارک در حال حاضر محصولات آرایشی رنگی با عملکرد عالی با بهترین مواد طبیعی و ارگانیک را به دوستداران زیبایی ارائه می دهد.

 

فروشگاه کجائر ویس

 

13. Nu Evolution

Nu Evolution که برای مواد مخدر زیبایی بدون آشغال ساخته شده است ، هم طبیعی است و هم شیک. با تشکر از فرمول های ابتکاری و فداکاری خود برای قرار دادن مردم در مقابل سود ، این مارک گزینه ای زیبا و بدون هیچ گونه خطری برای سلامتی در اختیار کاربران قرار می دهد.

 

فروشگاه نو تکامل

 

14. زویی ارگانیک

محصولات Zuii نه تنها گواهی ارگانیک دارند ، بلکه از گل های استرالیا نیز ساخته می شوند. این مفهوم منحصر به فرد به این معنی است که محصولات این برند شامل گلبرگ های ارگانیک و مغذی از گل های رز ، یاسمن و بابونه در میان سایر مواد تشکیل دهنده است.

 

فروشگاه Zuii Organic

 

 

15. لوازم آرایشی Afterglow

مارک آرایشی معدنی ، Afterglow از مواد آلی معتبر تا حد امکان استفاده می کند و از رنگ های مصنوعی ، پارابن ها و مواد تحریک کننده مانند بیسموت اکسی کلراید جلوگیری می کند. محصولات ایمن این برند نیز بسیار با کیفیت هستند ، مواد پنهان کننده و پودر آن در بین کاربران مورد علاقه است.

 

SHOP لوازم آرایشی و بهداشتی Afterglow

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.