تیله شیشه ای سبک و در رنگ های متنوع، تیله شیشه‌ ای‌های ما دارای چندین رنگ، شفاف و زیبا، براق با طرح های شگفت انگیز هستند. تیله شیشه ای یک گزینه عالی برای بازی و تزئین است. کیفیت برتر تیله شیشه ای های متنوع ما از شیشه درجه یک، محکم و مقاوم در برابر ضربه ساخته شده اند، با دوام و مقاومت بالا، برای استفاده طولانی مدت طراحی شده است.

 

 

 

مشاهده و خرید تیله شیشه‌ ای

 

تیله شیشه ای را از کجا بخریم؟

یکی دیگر از تفریحات مورد علاقه کودکان تیله بازی است. در این روزهای قرنطینه که کودکان به دلیل شیوع بیماری کرونا زمان بیشتری را در خانه سپری می کنند و وقت آزاد بیشتری دارند؛ تیله کهکشانی تبدیل به یکی از مواردی شده که کودکان در سابت های اینترنی سرچ می کنند.  تیله شیشه‌ ای یک بازی سرگرم کننده و مسابقه ای برای همه است! می توانید مسابقات را خودتان شبیه سازی کنید یا آن را با اعضای خانواده در جمع خانوادگی خود انجام دهید! بسیاری از ویژگی های بازی برای کمک به تعامل شما و آنها در روش های مختلف بازی منحصر به فرد است. و جواب این سوال که تیله از کجا بخریم کاملا واضح است! کافیست این محصول جذاب و دوست داشتنی را به سبد خرید خود اضافه کنید(:

 

دستور العمل بازی و سرگرمی با تیله کهکشانی

سرگرمی بچه های نسل های گذشته، جمع آوری و بازی با تیله شیشه‌ ای بود! شاید شما فقط در فیلم ها بچه ها را دیده باشید که تیله بازی می کنند، اما تیله شیشه ای فقط یک اسباب بازی کوچک نیست، بلکه یک بازی آسان برای بچه ها هستند – و آنقدر سبک و قابل حمل هستند که به راحتی می توانید مثل قدیم ها به خانه دوست یا پدربزرگ و مادربزرگ خود ببرید.

 

 

نکاتی در مورد بازی با تیله شیشه ای یا تیله کهکشانی

هرچه بازی را با تعداد تیله شیشه ای بیشتری شروع کنید لذت تیله بازی هم بیشتر خواهد شد. همچنین برای هر بازیکن به یک تیله تیرانداز نیاز خواهید داشت. شما می توانید تیله تیرانداز را تشخیص دهید چون از تیله‌های دیگر مجموعه بزرگتر است. برای سخت تر کردن بازی، از یک رشته بلندتری برای یک ایجاد دایره بزرگتر استفاده کنید. رشته کوچکتر منجر به یک بازی آسان تر و سریع تر از تیله بازی می شود. وقتی بچه ها در تیله بازی بهتر می شوند، آنها را در ابتدای بازی به صورت الگوی های سرگرم کننده مانند زیگ-زاگ و دایره ها مرتب کنید.

 

انواع روش های تیله بازی:

تعدادی تیله را به صورت دایره وار روی زمین قرار دهید تا یک حلقه ایجاد شود.
تیله ها را در داخل مرزهای حلقه پراکنده کنید.
هدف این است که با کوبیدن تیله ای که در خارج از حلقه است با استفاده از تیله تیرانداز خود امتیاز بگیرید.
بگذارید اول کوچکترین بازیکن شروع کند.
شلیک اول از خارج رینگ گرفته می شود.
تیرانداز انگشت سوم خود را به انگشت شصت می چسباند و آن را به سمت تیله های داخل حلقه حرکت می دهد.
اگر بازیکن تیله را به بیرون از رینگ بکشد، یک امتیاز می گیرد.
هنگامی که یک بازیکن با موفقیت تیله های دیگر را از رینگ خارج می کند، آنها به نوبت ادامه می دهند تا اینکه از بازی تمام شود.
اگر تیرانداز در داخل حلقه باقی بماند، تیرانداز باید ضربه بعدی خود را از موقعیت خود بگیرد.
اگر تیرانداز به خارج از حلقه رفت، می تواند تیله خود را در هر نقطه خارج از دایره در پیچ بعدی خود قرار دهد.
وقتی تمام تیله ها از رینگ خارج شدند بازی تمام می شود.
برنده بیشترین امتیاز را در اختیار دارد زیرا آنها بیشترین تعداد تیله را از رینگ خارج کردند.

معرفی تیله بازی (تیله کهکشانی)

تیله بازی چه فایده ای دارد؟

یکی از راه های جالب برای اضافه کردن مراحل بیشتر در رقابت برای تیله بازی، ذخیره آن است. نگهداری تیله به این معنی است که وقتی یک بازیکن تیله بازیکن دیگری را از دایره خارج می کند، مالک آن تیله می شود. با داشتن بچه های کوچکتر و بازیکنان کم تجربه،  این نگهداری می تواند منجر به ناامیدی و اختلاف نظر شود. بنابراین ما “بازی صرفا برای ذخیره تیله” را توصیه نمی کنیم.

آنچه بچه ها از تیله بازی می آموزند: تیله در واقع یک بازی هندسه است و این بازی مهارت های ریاضی بسیاری را در بازی در خود جای داده است. این بازی همچنین کودکان را تشویق می کند که وقتی با تیراندازی خود فقط با اینرسی کافی ضربه می زنند تا رقبا را از رینگ خارج کنند، به فکر استراتژیک و استفاده از مهارت های حرکتی خوب باشند.

نکات ایمنی: تیله ها را از دسترس کودکان خردسال، خصوصاً کودکان زیر 3 سال که ممکن است هنوز اشیا کوچک را در دهان خود بگذارند، دور نگه دارید.

 

خرید تیله کهکشانی

 

پرفروش‌ترین تیله‌های شیشه‌ای

خرید تیله کهکشانی و تیله شیشه ای

پرفروش‌ترین محصولات تیله کهکشانی (شیشه ای)