زمانی تبلت ها صرفا به عنوان دستگاهی برای فیلم دیدن و … استفاده می‌شدند. در حالی که به همین دلیل هنوز همراهی ایده‌آل برای سفر هستند، شرکت‌هایی مانند اپل و مایکروسافت ثابت کرده‌اند که این دستگاه‌ها چیزی فراتر از تلویزیون‌های قابل حمل هستند. پشتیبانی مکان‌نما و پیوست‌های صفحه‌کلید می‌تواند تبلت را به یک جایگزین لپ‌تاپ مناسب برای کاربرها تبدیل کند.
ما بهترین تبلت‌ها را با مناسب‌ترین قیمت‌ها جمع‌آوری کرده‌ایم، از تبلت‌هایی که جایگزین لپ‌تاپ مانند سرفیس پرو ۸ و آی‌پد پرو هستند تا بهترین تبلت های جهان در دنیای اندرویدی مانند تبلت سامسونگ مدل Galaxy Tab S7 و مدل‌های Kindle Fire.

تعدادی از آی‌پدهای اپل بهترین تبلت های جهان (تقریباً) در هر رنج قیمتی از جمله iPad Air 5 جدید هستند. اگر هیچ یک از اینها مورد پسند شما واقع نشد، لپ‌تاپ‌های 2 در 1  که یکی از بهترین تبلت های جهان در 2022 است، ممکن است انتخاب مناسبی باشد. یا اگر دانشجویی هستید که می‌خواهید لپ‌تاپ یا تبلتی شیک داشته باشید که بتواند چهار سال سوء استفاده? را تحمل کند، مقاله بهترین لپ‌تاپ‌های دانشجویی ما را بررسی کنید.

تبلت‌های دیگری که باید به آن‌ها توجه کنید، Samsung Galaxy Tab S8 هستند که قرار است به زودی وارد بازار شوند و در اواخر بهار امسال قرار هست شاهد یک iPad Air 5 جدید باشیم.

پرفروش‌ترین تبلت‌های امروز